Pokazuje rezultate 1 do 10 od 10

Tema: abu nafta

veteran foruma BIJELERUZE avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016

abu nafta

da evlija otvori svoju staru temu ipak sam ja samo zalutali arap medju evropljane_________nikad se necemo razumjeti zivite u pravom dzenetu na zemlji a nesto vam fali____________kako je u mom selu blizu sane da samo znate____zensko vidim na mjesec dana kad dodje da napoji svoju kamilu i od pozdrava samo jedan ostri selam____i ljut pogled____dok sunce ubija i ono malo vode sto posedujem moram da stitim liscem jer su mi osekli palme koje su bile okoizvora____a tako bih zelio da kao kod vas__me zene vole i selame fino i grle____ovde samo dobijem papucu po glavi kad provirim malo ispod cadora ne bil ugledao belilo zenskog tijela______________download (10).jpg

vas evlija se vratijo a vi budite strpljivi______jer su moje oci kao u datule svetlost __a zenski pokret budi crvenilo u meni

Datum pristupanja
    Jul 2016
    painting.jpg7.jpg
    abu hasan sta ima u tvom kraju___nista narocito___opet je dosao cuveni beg izet beg da trazi za svoj narod one cudne papire koje abu nabilj nabavlja u daleki ingiljiz_______zasta ih koriste________________njegov je narod cudna vocka kao deca su nasa____menjaju te papire za igracke__________________cuven beg izet beg taj_____

site-admin strelok avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Samo se beg izet beg slabo snalazi sa igračkama. Do čega li je to, mudri Evlijo?
    Nacionalizam je maligna bolest društva koja uzrokuje moralno-duhovni i materijalni slom zajednice.
    https://www.youtube.com/watch?v=XX3QEt7p6JU

Datum pristupanja
    Jul 2016
    halidbinvelid.jpg

kazi im halid bin valide__evliji za hatar________________(nece shvatit)___kazi im___Doista veceg pijanca i ljubavnika nije bilo u mom plemenu od mene niti je odbojno bilo halidu da snagu izmeri a i rijec mi je bila ukras___pa htede allah da me smiri__i milost mi darova i srce ocisti___________i mir mi rece da sirim i ja pristadoh pa ko ne prihvati mir________dohvati ga rat i rat za mir se naredi_____________

evlija____da bi allah ukazao na one koji doista rat zele i da ih kazni zbor ratnih igara i da borce za mir uzdigne i nagradi___ne za junastva njihova nego za plac dusa njihovih jer havine sinove umorise a umrti su mogli i sami___

Banned
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Citiraj Prvobitno napisano od BIJELERUZE Vidi poruku
    halidbinvelid.jpg

kazi im halid bin valide__evliji za hatar________________(nece shvatit)___kazi im___Doista veceg pijanca i ljubavnika nije bilo u mom plemenu od mene niti je odbojno bilo halidu da snagu izmeri a i rijec mi je bila ukras___pa htede allah da me smiri__i milost mi darova i srce ocisti___________i mir mi rece da sirim i ja pristadoh pa ko ne prihvati mir________dohvati ga rat i rat za mir se naredi_____________

evlija____da bi allah ukazao na one koji doista rat zele i da ih kazni zbor ratnih igara i da borce za mir uzdigne i nagradi___ne za junastva njihova nego za plac dusa njihovih jer havine sinove umorise a umrti su mogli i sami___
    Nešto nije u redu sa mnom!

Počeo sam da uživam čitajući RUŽU!

Datum pristupanja
    Jul 2016
    sta_je_drzavna_tajna_u_srbiji_2012_godine.jpg

nek uzde saradnik_____(kodno ime lepa brena)____dali su svi dobili milione ___da__slobodna si__dali mogu nesto da pitam___izvoli_ZASTO NISTE SPRECILI RAT________dva su razloga da se oslobodimo moskve__i da nikogovicima podjelimo milione da bi licilo na kapitalizam____a ja sam bila placena da te vetrove donesem__________________________________________D A

Datum pristupanja
    Jul 2016
    images (6).jpg

i uvjek se vratim domu svome__a koliko sam dvoraca vidio i vladara mudrih susreo __kao da ih vidim i njih i njihove dvorce zdrobljene i razasute kao prasina po po ovim dinama__i koliko sam ljubavi imao a ovaj je moj dom moja vecita ljubav__i koliko sam zelja imao koje se nisu ostvarile ali su dozivjele svoje vaskrsnuce u ovoj pustinji i kao na te moje zelje vidim po horizontima da trepcu__i kazuju mi ovo smo mi tvoje puste zelje___doista je zivot prolazan i kratak_________ma koliko jednom starcu se cinio neopisivo dug___

Datum pristupanja
    Jul 2016
    images (7).jpg

covek borac dobije mnogo bitki mnoge i izgubi__jednu bitku jos nije dobijo kako pobediti zade __sihirzade__borba je kruta nemilosrdna dva znojava muskrarca se gledaju u oci gledaju da jedan drugom doskoce __u borbi sa zenom misice ne pomazu krhka je slaba zena za borbu misicama__bog joj je dao najsnaznije oruzje___da opcini omadjija i najljuceg ratniga___da ga smiri i razoruza da klekne pred njome i bogu se pomoli_______mnoge pobedih pred sihirzadom izgubih___i neka sam neka je allah milostiv prema meni ratniku sto mac mi pade kad seherzada ustade i zaplesa i i carolija oko mene nastade_________

Datum pristupanja
    Jul 2016
    images (8).jpg
    evlija____-na stolu je hrpa novca dosta zlatnika ima i dragog kamenja ,bisera platinastih prstenja skupih sahata,okruzen sam dragocenim platnima kineskim vazama mekanim cilimima rucak je postavljen u skupum porcelanu muzika je odabrana i tiha,sobarica prijatna i na usluzi imam svega mogu da sebi priustim sve ali mi je pogled cvrst i gleda u daljinu.sve sam probao i video iskusio i dozivio nisam jos sedeo za stolom sa jednim covjekom___PRIJATELJEM.

forumski analgetik plivadon avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    послиjе Тита
    пливадон

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Trenutno 1 korisnik/a pregledava ovu temu. (0 član/ova and 1 posjetioca)

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove
  •