Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 21 do 26 od 26

Tema: Liga Europe 2016/2017

  1. #21
    veteran foruma Yoker avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zlatna dolina
    Poruke
    18,256
    Liga Europe, grupna faza, 4. kolo

    Grupa A

    Fenerbahče - Mančester Junajted 2 : 1
    Zorija - Fajenord 1 : 1

    Preostale utakmice grupne faze;

    Fenerbahče - Zorija
    Mančester Junajted - Fajenord
    Fajenord - Fenerbahče
    Zorija - Mančester Junajted



    Fenerbahče 4 2 1 1 5 : 6 - 1 7
    Fajenord 4 2 1 1 3 : 2 + 1 7
    Mančester Junajted 4 2 0 2 6 : 4 + 2 6
    Zorija 4 0 2 2 2 : 4 - 2 2



    Grupa B

    Astana - Olimpijakos 1 : 1
    APOEL - Jang Bojs 1 : 0

    Preostale utakmice grupne faze;

    Astana - APOEL
    Olimpijakos - Jang Bojs
    APOEL - Olimpijakos
    Jang Bojs - Astana



    APOEL 4 3 0 1 5 : 4 + 1 9
    Olimpijakos 4 2 1 1 6 : 3 + 3 7
    Jang Bojs 4 1 1 2 3 : 3 0 4
    Astana 4 0 2 2 3 : 7 - 4 2



    Grupa C

    Anderleht - Majnc 6 : 1
    Gabala - Sent Etjen 1 : 2

    Preostale utakmice grupne faze;

    Gabala - Anderleht
    Sent Etjen - Majnc
    Anderleht - Sent Etjen
    Majnc - Gabala

    Sent Etjen 4 2 2 0 5 : 3 + 2 8
    Anderleht 4 2 2 0 11 : 4 + 7 8
    Majnc 4 1 2 1 6 : 10 - 4 5
    Gabala 4 0 0 4 4 : 9 - 5 0



    Grupa D

    Makabi Tel Aviv - AZ Alkmar 0 : 0
    Zenit - Dandalk 2 : 1



    Preostale utakmice grupne faze;

    Dandalk - AZ Alkmar
    Zenit - Makabi Tel Aviv
    AZ Alkmar - Zenit
    Makabi Tel Aviv - Dandalk

    Zenit 4 4 0 0 13 : 5 + 8 12
    Dandalk 4 1 1 2 4 : 5 - 1 4
    Makabi Tel Aviv 4 1 1 2 5 : 6 - 1 4
    AZ Alkmar 4 0 2 2 2 : 8 - 6 2



    Grupa E

    Astra Đurđu - Viktorija Plzenj 1 : 1
    Austrija Beč - Roma 2 : 4

    Preostale utakmice grupne faze;

    Roma - Viktorija Plzenj
    Austrija Beč - Astra Đurđu
    Astra Đurđu - Roma
    Viktorija Plzenj - Austrija Beč



    Roma 4 2 2 0 12 : 6 + 6 8
    Austrija Beč 4 1 2 1 8 : 9 - 1 5
    Astra Đurđu 4 1 1 2 5 : 9 - 4 4
    Viktorija Plzenj 4 0 3 1 3 : 4 - 1 3



    Grupa F

    Atletik Bilbao - Genk 5 : 3
    Sasuolo - Rapid Beč 2 : 2

    Preostale utakmice grupne faze;

    Atletik Bilbao - Sasuolo
    Genk -
    Rapid Beč
    Sasuolo - Genk
    Rapid Beč - Atletik Bilbao



    Genk 4 2 0 2 10 : 9 + 1 6
    Atletik Bilbao 4 2 0 2 6 : 8 - 2 6
    Rapid Beč 4 1 2 1 6 : 6 0 5
    Sasuolo 4 1 2 1 7 : 6 + 1 5



    Grupa G

    Ajaks - Selta 3 : 2
    Panatinaikos - Standard Lijež 0 : 3

    Preostale utakmice grupne faze;

    Selta - Standard Lijež
    Ajaks - Panatinaikos
    Panatinaikos - Selta
    Standard Lijež - Ajaks

    Ajaks 4 3 1 0 8 : 5 + 3 10
    Standard Lijež 4 1 2 1 6 : 4 + 2 5
    Selta 4 1 2 1 7 : 6 + 1 5
    Panatinaikos 4 0 1 3 3 : 9 - 6 1



    Grupa H

    Gent - Šahtjor 3 : 5
    Braga - Konjaspor 3 : 1

    Preostale utakmice grupne faze;

    Šahtjor -
    Konjaspor
    Gent - Braga
    Braga - Šahtjor
    Konjaspor - Gent



    Šahtjor 4 4 0 0 13 : 3 + 10 12
    Braga 4 1 2 1 5 : 5 0 5
    Gent 4 1 1 2 6 : 11 - 5 4
    Konjaspor 4 0 1 3 2 : 7 - 5 1



    Grupa I

    Nica - Red Bul Salcburg 0 : 2
    Šalke - Krasnodar 2 : 0

    Preostale utakmice grupne faze;

    Krasnodar - Red Bul Salcburg
    Šalke - Nica
    Nica - Krasnodar
    Red Bul Salcburg - Šalke



    Šalke 4 4 0 0 7 : 1 + 6 12
    Krasnodar 4 2 0 2 6 : 5 + 1 6
    Red Bul Salcburg 4 1 0 3 3 : 5 - 2 3
    Nica 4 1 0 3 3 :8 - 5 3



    Grupa J

    Fiorentina - Slovan Liberec 3 : 0
    PAOK - Karabag 0 : 1

    Preostale utakmice grupne faze;

    Fiorentina - PAOK
    Slovan Liberec - Karabag
    Karabag - Fiorentina
    PAOK - Slovan Liberec

    Fiorentina 4 3 1 0 11 : 2 + 9 10
    Karabag 4 2 1 1 6 : 7 - 1 7
    PAOK 4 1 1 2 2 : 4 - 2 4
    Slovan Liberec 4 0 1 3 4 : 10 - 6 1



    Grupa K

    Sparta Prag - Hapoel Ber Ševa 2 : 0
    Sautempton - Inter 2 : 1

    Preostale utakmice grupne faze;

    Hapoel Ber Ševa - Inter
    Sparta Prag - Sautempton
    Sautempton - Hapoel Ber Ševa
    Inter - Sparta Prag

    Sparta Prag 4 3 0 1 6 : 4 + 2 9
    Sautempton 4 2 1 1 5 : 2 + 3 7
    Hapoel Ber Ševa 4 1 1 2 2 : 3 - 1 4
    Inter 4 1 0 3 3 : 7 - 4 3



    Grupa L

    Viljareal - Osmanlispor 1 : 2
    Cirih - Steaua 0 : 0

    Preostale utakmice grupne faze;

    Steaua - Osmanlispor
    Cirih - Viljareal
    Osmanlispor - Cirih
    Viljareal - Steaua



    Osmanlispor 4 2 1 1 7 : 5 + 2 7
    Cirih 4 1 2 1 4 : 4 0 5
    Viljareal 4 1 2 1 6 : 6 0 5
    Steaua 4 0 3 1 2 : 4 -2 3

    Zenit, Šahtjor i Šalke furiozni.

    "Rat je mir, sloboda je ropstvo, neznanje je moć"
    George Orwell

  2. #22
    veteran foruma Yoker avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zlatna dolina
    Poruke
    18,256
    Lista strijelaca Liga Europe poslije 4. kola grupne faze

    1.
    Giuliano (Zenit Petersburg) 5 golova
    2. Aritz Aduriz (
    Atletik Bilbao) 5 golova
    3.
    Leon Bailey (Genk) 4 gola
    4.
    Nikola Kalinić (Fiorentina) 4 gola
    5. Lukasz Teodorczyk (
    Anderleht) 4 gola

    Edin Džeko (
    Roma) 2 gola
    Haris Medunjanin (Makabi Tel Aviv) 2 gola
    Danijel Milićević (Gent) 2 gola
    Bojan Golubović (Steaua Bukurešt) 1 gol
    Deni Milošević ( Konjaspor) 1 gol
    Tino Sušić (Genk) 1 gol


    Asistencije Liga Europe poslije 4. kola grupne faze

    1.
    Giuliano (Zenit Petersburg) 5
    2.
    Francesco Totti (Roma) 5
    3.
    Alejandro Pozuelo (Genk) 4
    4. Borek Dockal (
    Sparta Prag) 4
    5.
    Constantin Budescu (Astra Đurđu) 3
    6. Bertrand Traore (Ajaks) 3

    Edin Džeko (Roma) 1
    Haris Medunjanin (Makabi Tel Aviv) 1
    Danijel Milićević (Gent) 1
    Deni Milošević ( Konjaspor) 1
    Tino Sušić (Genk) 1
    Avdija Vršajević (Osmanlispor) 1



    "Rat je mir, sloboda je ropstvo, neznanje je moć"
    George Orwell

  3. #23
    veteran foruma Yoker avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zlatna dolina
    Poruke
    18,256
    Liga Europe, grupna faza, 5. kolo

    Grupa A

    Fenerbahče - Zorija 2 : 0
    Mančester Junajted - Fajenord 4 : 0

    Preostale utakmice grupne faze;

    Fajenord - Fenerbahče
    Zorija - Mančester Junajted



    Fenerbahče 5 3 1 1 7 : 6 + 1 10
    Mančester Junajted 5 3 0 2 10 : 4 + 6 9
    Fajenord 5 2 1 2 3 : 6 - 3 7
    Zorija 5 0 2 3 2 : 6 - 4 2




    Grupa B

    Astana - APOEL 2 : 1
    Olimpijakos - Jang Bojs 1 : 1

    Preostale utakmice grupne faze;

    APOEL - Olimpijakos
    Jang Bojs - Astana



    APOEL 5 3 0 2 6 : 6 0 9
    Olimpijakos 5 2 2 1 7 : 4 + 3 8
    Jang Bojs 5 1 2 2 4 : 4 0 5
    Astana 5 1 2 2 5 : 8 - 3 5



    Grupa C

    Gabala - Anderleht 1 : 3
    Sent Etjen - Majnc 0 : 0

    Preostale utakmice grupne faze;

    Anderleht - Sent Etjen
    Majnc - Gabala



    Anderleht 5 3 2 0 14 : 5 + 9 11
    Sent Etjen 5 2 3 0 5 : 3 + 2 9
    Majnc 5 1 3 1 6 : 10 - 4 6
    Gabala 5 0 0 5 5 : 12 - 7 0



    Grupa D

    Dandalk - AZ Alkmar 0 : 1
    Zenit - Makabi Tel Aviv 2 : 0

    Preostale utakmice grupne faze;

    AZ Alkmar - Zenit
    Makabi Tel Aviv - Dandalk

    Zenit 5 5 0 0 15 : 5 + 10 15
    AZ Alkmar 5 1 2 2 3 : 8 - 5 5
    Dandalk 5 1 1 3 4 : 6 - 2 4
    Makabi Tel Aviv 5 1 1 3 5 : 8 - 3 4



    Grupa E

    Roma - Viktorija Plzenj 4 : 1
    Austrija Beč - Astra Đurđu 1 : 2

    Preostale utakmice grupne faze;

    Astra Đurđu - Roma
    Viktorija Plzenj - Austrija Beč



    Roma 5 3 2 0 16 : 7 + 9 11
    Astra Đurđu 5 2 1 2 7 : 10 - 3 7
    Austrija Beč 5 1 2 2 9 : 11 - 2 5
    Viktorija Plzenj 5 0 3 2 4 : 8 - 4 3



    Grupa F

    Atletik Bilbao - Sasuolo 3 : 2
    Genk -
    Rapid Beč 1 : 0

    Preostale utakmice grupne faze;

    Sasuolo - Genk
    Rapid Beč - Atletik Bilbao



    Genk 5 3 0 2 11 : 9 + 2 9
    Atletik Bilbao 5 3 0 2 9 : 10 - 1 9
    Rapid Beč 4 1 2 2 6 : 7 - 1 5
    Sasuolo 4 1 2 2 9 : 9 0 5



    Grupa G

    Selta - Standard Lijež 1 : 1
    Ajaks - Panatinaikos 2 : 0

    Preostale utakmice grupne faze;

    Panatinaikos - Selta
    Standard Lijež - Ajaks



    Ajaks 5 4 1 0 10 : 5 + 5 13
    Standard Lijež 5 1 3 1 7 : 5 + 2 6
    Selta

    5 1 3 1 8 : 7 + 1 6
    Panatinaikos 5 0 1 4 3 : 11 - 8 1



    Grupa H

    Šahtjor - Konjaspor 4 : 0
    Gent - Braga 2 : 2

    Preostale utakmice grupne faze;

    Braga - Šahtjor
    Konjaspor - Gent



    Šahtjor 5 5 0 0 17 : 3 + 14 15
    Braga 5 1 3 1 7 : 7 0 6
    Gent 5 1 2 2 8 : 13 - 5 5
    Konjaspor 5 0 1 4 2 : 11 - 9 1







    Grupa I


    Krasnodar - Red Bul Salcburg 1 : 1
    Šalke - Nica 2 : 0

    Preostale utakmice grupne faze;

    Nica - Krasnodar
    Red Bul Salcburg - Šalke

    Šalke 5 5 0 0 9 : 1 + 8 15
    Krasnodar 5 2 1 2 7 : 7 + 1 7
    Red Bul Salcburg 5 1 1 3 4 : 6 - 2 4
    Nica 5 1 0 4 3 :10 - 7 3



    Grupa J

    Fiorentina - PAOK 2 : 3
    Slovan Liberec - Karabag 3 : 0

    Preostale utakmice grupne faze;

    Karabag - Fiorentina
    PAOK - Slovan Liberec



    Fiorentina 5 3 1 1 13 : 5 + 8 10
    Karabag 5 2 1 2 6 : 10 - 4 7
    PAOK 5 2 1 2 5 : 6 - 1 7
    Slovan Liberec 5 1 1 3 7 : 10 - 3 4



    Grupa K

    Hapoel Ber Ševa - Inter 3 : 2
    Sparta Prag - Sautempton 1 : 0

    Preostale utakmice grupne faze;

    Sautempton - Hapoel Ber Ševa
    Inter - Sparta Prag

    Sparta Prag 5 4 0 1 7 : 4 + 3 12
    Hapoel Ber Ševa 5 2 1 2 5 : 5 0 7
    Sautempton 5 2 1 2 5 : 3 + 2 7
    Inter 5 1 0 4 5 : 10 - 5 3



    Grupa L

    Steaua - Osmanlispor 2 : 1
    Cirih - Viljareal 1 : 1

    Preostale utakmice grupne faze;

    Osmanlispor - Cirih
    Viljareal - Steaua



    Osmanlispor 5 2 1 2 8 : 7 + 1 7
    Steaua 5 1 3 1 4 : 5 - 1 6
    Cirih 5 1 3 1 5 : 5 0 6
    Viljareal 5 1 3 1 7 : 7 0 6

    Lista strijelaca Liga Europe poslije 5. kola grupne faze

    1.
    Aritz Aduriz (Atletik Bilbao) 6 golova
    2.
    Edin Džeko (Roma) 5 golova
    3. Giuliano (Zenit Petersburg) 5 golova
    4.
    Lukasz Teodorczyk (Anderleht) 5


    Danijel Milićević (Gent) 3 gola
    Haris Medunjanin (Makabi Tel Aviv) 2 gola
    Marin Aničić (
    Astana) 1 gol
    Bojan Golubović (Steaua Bukurešt) 1 gol
    Deni Milošević ( Konjaspor) 1 gol
    Tino Sušić (Genk) 1 gol

    Asistencije Liga Europe poslije 5. kola grupne faze

    1. Giuliano (Zenit Petersburg) 5
    2. Borek Dockal (Sparta Prag) 5
    3. Francesco Totti (Roma) 5
    4. Alejandro Pozuelo (Genk) 4

    Avdija Vršajević (Osmanlispor) 2
    Edin Džeko (Roma) 1
    Danijel Milićević (Gent) 1
    Haris Medunjanin (Makabi Tel Aviv) 1
    Deni Milošević ( Konjaspor) 1
    Tino Sušić (Genk) 1





    "Rat je mir, sloboda je ropstvo, neznanje je moć"
    George Orwell

  4. #24
    veteran foruma Yoker avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zlatna dolina
    Poruke
    18,256
    Liga Europe, grupna faza, 6. kolo

    Grupa A

    Fajenord - Fenerbahče 0 : 1
    Zorija - Mančester Junajted 0 : 2



    Fenerbahče 6 4 1 1 8 : 6 + 2 13
    Mančester Junajted 6 4 0 2 12 : 4 + 8 12
    Fajenord 6 2 1 3 3 : 7 - 4 7
    Zorija 6 0 2 4 2 : 8 - 6 2


    Grupa B

    APOEL - Olimpijakos 2 : 0
    Jang Bojs - Astana 3 : 0



    APOEL 6 4 0 2 8 : 6 + 2 12
    Olimpijakos 6 2 2 2 7 : 6 + 1 8
    Jang Bojs 6 2 2 2 7 : 4 + 3 8
    Astana 6 1 2 3 5 : 11 - 6 5


    Grupa C

    Anderleht - Sent Etjen 2 : 3
    Majnc - Gabala 2 : 0



    Sent Etjen 6 3 3 0 8 : 5 + 3 12
    Anderleht 6 3 2 1 16 : 8 + 8 11
    Majnc 5 2 3 1 8 : 10 - 2 9
    Gabala 5 0 0 6 5 : 14 - 9 0



    Grupa D

    AZ Alkmar - Zenit 3 : 2
    Makabi Tel Aviv - Dandalk 2 : 1



    Zenit 6 5 0 1 17 : 8 + 9 15
    AZ Alkmar 6 2 2 2 6 : 10 - 4 8
    Makabi Tel Aviv 6 2 1 3 7 : 9 - 2 7
    Dandalk 6 1 1 4 5 : 8 - 3 4



    Grupa E

    Astra Đurđu - Roma 0 : 0
    Viktorija Plzenj - Austrija Beč 3 : 2



    Roma 6 3 3 0 16 : 7 + 9 12
    Astra Đurđu 6 2 2 2 7 : 10 - 3 8
    Viktorija Plzenj 6 1 3 2 7 : 10 - 3 6
    Austrija Beč 6 1 2 3 11 : 14 - 3 5



    Grupa F

    Sasuolo - Genk 0 : 2
    Rapid Beč - Atletik Bilbao 1 : 1



    Genk 6 4 0 2 13 : 9 + 4 12
    Atletik Bilbao 6 3 1 2 10 : 11 - 1 10
    Rapid Beč 6 1 3 2 7 : 8 - 1 6
    Sasuolo 6 1 2 3 9 : 11 - 2 5



    Grupa G

    Panatinaikos - Selta 0 : 2
    Standard Lijež - Ajaks 1 : 1



    Ajaks 6 4 2 0 11 : 6 + 5 14
    Selta 6 2 3 1 10 : 7 + 3 9
    Standard Lijež

    6 1 4 1 8 : 6 + 2 7
    Panatinaikos 6 0 1 5 3 : 13 - 10 1





    Grupa H

    Braga - Šahtjor 2 : 4
    Konjaspor - Gent 0 : 1



    Šahtjor 6 6 0 0 21 : 5 + 16 18
    Gent 6 2 2 2 9 : 13 - 4 8
    Braga 6 1 3 2 9 : 11 - 2 6
    Konjaspor 6 0 1 5 2 : 12 - 10 1



    Grupa I

    Nica - Krasnodar 2 : 1
    Red Bul Salcburg - Šalke 2 : 0



    Šalke 6 5 0 1 9 : 3 + 6 15
    Krasnodar 6 2 1 3 8 : 8 0 7
    Red Bul Salcburg 6 2 1 3 6 : 6 0 7
    Nica 6 2 0 4 5 : 11 - 6 6




    Grupa J

    Karabag - Fiorentina 1 : 2
    PAOK - Slovan Liberec 2 : 0



    Fiorentina 6 4 1 1 15 : 6 + 9 13
    PAOK 6 3 1 2 7 : 6 + 1 10
    Karabag 6 2 1 3 7 : 12 - 5 7
    Slovan Liberec 6 1 1 4 7 : 12 - 5 4



    Grupa K

    Sautempton - Hapoel Ber Ševa 1 : 1
    Inter - Sparta Prag 2 : 1



    Sparta Prag 6 4 0 2 8 : 6 + 2 12
    Hapoel Ber Ševa 6 2 2 2 6 : 6 0 8
    Sautempton 6 2 2 2 6 : 4 + 2 8
    Inter 6 2 0 4 7 : 11 - 4 6



    Grupa L

    Osmanlispor - Cirih 2 : 0
    Viljareal - Steaua 2 : 1




    Osmanlispor 6 3 1 2 10 : 7 + 3 10
    Viljareal 6 2 3 1 9 : 8 + 1 9
    Cirih 6 1 3 2 5 : 7 - 2 6
    Steaua 6 1 3 2 5 : 7 - 2 6


    Takmičenje se nastavlja
    1/16 - finale playoff









    "Rat je mir, sloboda je ropstvo, neznanje je moć"
    George Orwell

  5. #25
    veteran foruma Yoker avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zlatna dolina
    Poruke
    18,256
    Liga Europe/ playoff - 1/16 finale/ 1.utakmica

    Krasnodar - Fenerbahče 1 : 0
    AZ Alkmar -
    Lion 1 : 4
    Astra Đurđu - Genk 2 : 2
    Selta - Šahtjor 0 : 1
    Rostov - Sparta Prag 4 : 0
    Gent -
    Totenhem 1 : 0
    Ludogorec - Kopenhagen 1 : 2
    Borusija Menhengladbah -
    Fiorentina 0 : 1
    Olimpijakos - Osmanlispor 0 : 0
    Anderleht -
    Zenit 2 : 0
    Atletik Bilbao - APOEL 3 : 2
    Hapoel Ber Ševa -
    Bešiktaš 1 : 3
    Legija Varšava -
    Ajaks 0: 0
    Mančester Junajted - Sent Etjen 3 : 0
    PAOK - Šalke 0 : 3

    Viljareal - Roma 0 : 4


    Lista strijelaca Liga Europe/ playoff

    1.
    Edin Džeko (Roma) 8 golova
    2. Aritz Aduriz (Atletik Bilbao) 7 golova
    3.
    Giuliano (Zenit Petersburg) 6 golova
    4. Zlatan Ibrahimović (Mančester Junajted) 5. golova


    - Danijel Milićević (Gent) 3 gola
    -
    Haris Medunjanin (
    Makabi Tel Aviv) 2 gola
    -
    Marin Aničić (Astana) 1 gol
    -
    Bojan Golubović (Steaua Bukurešt) 1 gol
    -
    Deni Milošević ( Konjaspor) 1 gol
    -
    Tino Sušić (Genk) 1 gol


    Asistencije Liga Europe/ playoff

    1.
    Borek Dockal (Sparta Prag) 6
    2.
    Giuliano (Zenit Petersburg) 5
    3.
    Francesco Totti (Roma) 5
    4. Nikola Kalinić (Fiorentina) 4
    5.
    Alejandro Pozuelo (Genk) 4
    6. Marlos (Šahtjor) 4

    -
    Danijel Milićević (Gent) 2
    -
    Avdija Vršajević (Osmanlispor) 2
    - E
    din Džeko (Roma) 1
    -
    Haris Medunjanin (Makabi Tel Aviv) 1
    -
    Deni Milošević ( Konjaspor) 1
    - Tino Sušić (Genk) 1



    hat - trick našeg dijamanta!
    "Rat je mir, sloboda je ropstvo, neznanje je moć"
    George Orwell

  6. #26
    veteran foruma Yoker avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zlatna dolina
    Poruke
    18,256
    UEFA Evropska liga tim kola:
    Onana, Kalachev, Curuksu, Howedes, Acheampong, Miličević, Bernardeschi, Tousart, Džeko, Ibrahimović, Lacazzete.







    Ljubitelji najvažnije sporedne stvari na svijetu, uživajte.
    "Rat je mir, sloboda je ropstvo, neznanje je moć"
    George Orwell

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Trenutno 1 korisnik/a pregledava ovu temu. (0 član/ova and 1 posjetioca)

Pravila pisanja poruke

  • Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove
  •