Stranica 1297 od 1340 PrviPrvi ... 297 797 1197 1247 1287129312941295129612971298129913001301 1307 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 12,961 do 12,970 od 13395

Tema: Sve o Republici Srpskoj

veteran foruma producent avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Citiraj Prvobitno napisano od fazlic Vidi poruku
    Pretpostavimo da si upravu...Srbija nije kriva.

Zasto se onda protivi?
    Ne protivi se Srbija,bas toliko.
    Oni imaju drugog posla...pripreme oko toga..
    Zestoki protivnici su tu,kod kuce,drzavljani BH ...

site-admin strelok avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    @Fjall, ja maloprije slušam Dušanku Majkić i dimnu bombu SNSD-a. Naime, na RTRS sad tripaju lov na vještice u smislu ko su srpski izdajnici koji dolaze na sjednice Savjeta ministara BiH. I Dušanka, smrtno ozbiljna i prijetećim tonom navodi da su pojedini SDS-ovci bili "čak" i na sjednici u vezi sa problemom oko pasoša....

Visoka funkcionerka koja mora rješavati svakodnevne probleme naroda, forsira izolaciju građana huškačkim tonom na kojoj bi joj pozavidio i Vođa.

...dok ista D.M. razmišlja kako će uložiti pare koje će dobiti za nedolaženje na posao i odbijanje službene komunikacije- u iznosu od 3.846,60 KM mjesečno nerada, diplomatski pasoš i službeno vozilo.

Reci mi, dok Bakir krklja ovdje, šta se dešava između SDS-a i SNSD-a? Koliko su uspjeli izgraditi sliku meda i mlijeka u RS?

Ti taj med tako uvjerljivo prikazuješ
    Nacionalizam je maligna bolest društva koja uzrokuje moralno-duhovni i materijalni slom zajednice.
    https://www.youtube.com/watch?v=wNkxFZmcA2g

veteran foruma cheguevara avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Citiraj Prvobitno napisano od fazlic Vidi poruku
    Moze li neko od Srba/Jugoslovena da objasni zasto se RS i Srbija protive reviziji tuzbe BiH protiv Srbije?
    Ma pusti! Srbi vazda neka buna, frka, ugroženost, suze...

Ako nije nešto drugo?

G r u n f
    J e
    ​T i t o !

XY also!

veteran foruma revizor avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Citiraj Prvobitno napisano od fjall_raven Vidi poruku
    Potpuno netacno. Bakir je zaigrao igru koju moze samo izgubiti. Nagoni vodu na secesionisticki mlin.
    Znam ja bih to ti, znam i skim, samo ne znam scim. Ono malo vojske moze ratovat jedno tri dana i ponestalo bih im municije..
    Ko ste vi, prašino dunjalucka? Ma niste vi ni prašina vec malehna bogda koju samo jedno zrno prašine more pokrit’! Upirete prtom u mene a neznate da uprete u sebe, ne što necete, vec što vas nejma bolan. Evo Reve, ‘vakog kakav jest, pa vi upirite prst koliko hocete, jer mene ima!

veteran foruma garak avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Od revizije nema nista. Medjunarodni sud pravde u Hagu nece promijeniti svoju odluku. Da se kladimo?

Bakir sa svojom inicijativom ubija i ono malo dobre volje i zelje za zajednickom drzavom. Ko je tu magarac?

Secesionisti samo jacaju. Bilo da su u poziciji ili opozicoji u Srpskoj.

Srpska ima Vladu i stabilnu skupstinsku vecinu. Vlast funkcionise. FBiH? BiH?
    Ne mora se promjeniti, mene i prva presuda zadovoljava, a koliko vidim tesko ce sud presuditi ispod tako da je situacija win-win.
    Te malo dobre volje je nestalo 2006 kada je Dodik dosao na vlast, bezveze je da se lazemo ili da srbi glume da su BiH zeljeli, ili neki suzivot.
    Od tog trenutka krece nastojanje secesije jednog djela BiH i njena blokada ka EU integracijama, a koja ce svoj konacan cin imati 2018 na izborima. Bezveze se lagat da ce na odluku o referendumu o secesiji kljucna biti ova revizija. Referendum je gotova stvar samo je pitanje sta ce biti poslije. Mislim da ce biti sukoba prije svega kod Brckog,a onda i ovdje na Dobrinji, 100m od moje kuce.

veteran foruma fjall_raven avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Citiraj Prvobitno napisano od strelok Vidi poruku
    @Fjall, ja maloprije slušam Dušanku Majkić i dimnu bombu SNSD-a. Naime, na RTRS sad tripaju lov na vještice u smislu ko su srpski izdajnici koji dolaze na sjednice Savjeta ministara BiH. I Dušanka, smrtno ozbiljna i prijetećim tonom navodi da su pojedini SDS-ovci bili "čak" i na sjednici u vezi sa problemom oko pasoša....

Visoka funkcionerka koja mora rješavati svakodnevne probleme naroda, forsira izolaciju građana huškačkim tonom na kojoj bi joj pozavidio i Vođa.

...dok ista D.M. razmišlja kako će uložiti pare koje će dobiti za nedolaženje na posao i odbijanje službene komunikacije- u iznosu od 3.846,60 KM mjesečno nerada, diplomatski pasoš i službeno vozilo.

Reci mi, dok Bakir krklja ovdje, šta se dešava između SDS-a i SNSD-a? Koliko su uspjeli izgraditi sliku meda i mlijeka u RS?

Ti taj med tako uvjerljivo prikazuješ
    Bakir je najjači udarac zadao svojim koalicionim partnerima iz SDSa, PDPa i NDPa.

Navedena visoka fukcionerka je opozicija i ona ništa ne mora. Njen zadatak je da ruši vlast. Bakir joj je najjači adut.

SDS ne postoji. Postoje lokalni knezovi na koje Vukota nema nikakav uticaj. Klasični feudalizam.

Što se tiče meda i mlijeka - Srpska će u 4. kvartalu 2016. imati rast BDPa od oko 4%. To je najveći rast na Ex-Yu prostoru. U Evropi je veći rast u Moldaviji i Rumuniji. Pokrivenost uvoza izvozom u januaru 2017. će biti blizu 90%. To su prije 5 ili 6 godina bili nezamislivi rezultati.
    ... so good in waterpolo.

veteran foruma orbit avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Na području CJB Banja Luka devet samoubistava u januaru

Tokom januara na području koje pokriva Centar javne bezbjednosti Banja Luka evidentirano je devet samoubistava.

http://vijesti.ba/clanak/348389/na-p...tava-u-januaru

Zalosno.Srpska tone u svim drustvenim aspektima zivota.
    Skini obuću kad prelaziš Koranu, Unu ,Savu i Drinu; operi noge u rijekama; Bosna je ćilimom zastrta.- NEDŽAD IBRIŠIMOVIĆ

administrator fazlic avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Bakir je najjači udarac zadao svojim koalicionim partnerima iz SDSa, PDPa i NDPa.

Navedena visoka fukcionerka je opozicija i ona ništa ne mora. Njen zadatak je da ruši vlast. Bakir joj je najjači adut.

SDS ne postoji. Postoje lokalni knezovi na koje Vukota nema nikakav uticaj. Klasični feudalizam.

Što se tiče meda i mlijeka - Srpska će u 4. kvartalu 2016. imati rast BDPa od oko 4%. To je najveći rast na Ex-Yu prostoru. U Evropi je veći rast u Moldaviji i Rumuniji. Pokrivenost uvoza izvozom u januaru 2017. će biti blizu 90%. To su prije 5 ili 6 godina bili nezamislivi rezultati.
    Masha'Allah.

Meni je drago kada cujem da barem jedan dio BiH napreduje.

veteran foruma ummagumma avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008

Referendum nije bio udarac?
    Ne, referendum je legitimno jednostrano ponašanje....
    Bakirova jednostranost nije legitimna...
    Plivadon (07.02.2017.): "Zašto u Zebama nije bilo Srba i Hrvata"?

veteran foruma fjall_raven avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Citiraj Prvobitno napisano od ummagumma Vidi poruku
    Referendum nije bio udarac?
    Ne, referendum je legitimno jednostrano ponašanje....
    Bakirova jednostranost nije legitimna...
    Neosnovana ti je paralela. Referendum je bio u Srpskoj. Legitiman i legalan. Nije se ticao FBIH. Ovo sto Bakir radi je legitimno samo medju Bosnjacima a pokusava se proturiti kao stav cijele BIH. O legalnosti ce se tek raspravljati.

Po meni je tragikomicno. SDA ima precih poslova od vojevanja unapred izgubljenih bitaka.
    ... so good in waterpolo.

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Trenutno 2 korisnik/a pregledava ovu temu. (0 član/ova and 2 posjetioca)

Oznake za ovu temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove
  •