Obavijest

Collapse
No announcement yet.

abu nafta

Collapse
Istaknuta tema
X
X
  • Filter
  • Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts

• abu nafta

da evlija otvori svoju staru temu ipak sam ja samo zalutali arap medju evropljane_________nikad se necemo razumjeti zivite u pravom dzenetu na zemlji a nesto vam fali____________kako je u mom selu blizu sane da samo znate____zensko vidim na mjesec dana kad dodje da napoji svoju kamilu i od pozdrava samo jedan ostri selam____i ljut pogled____dok sunce ubija i ono malo vode sto posedujem moram da stitim liscem jer su mi osekli palme koje su bile okoizvora____a tako bih zelio da kao kod vas__me zene vole i selame fino i grle____ovde samo dobijem papucu po glavi kad provirim malo ispod cadora ne bil ugledao belilo zenskog tijela______________download (10).jpg

vas evlija se vratijo a vi budite strpljivi______jer su moje oci kao u datule svetlost __a zenski pokret budi crvenilo u meni

painting.jpg7.jpg
    abu hasan sta ima u tvom kraju___nista narocito___opet je dosao cuveni beg izet beg da trazi za svoj narod one cudne papire koje abu nabilj nabavlja u daleki ingiljiz_______zasta ih koriste________________njegov je narod cudna vocka kao deca su nasa____menjaju te papire za igracke__________________cuven beg izet beg taj_____

Comment

Samo se beg izet beg slabo snalazi sa igračkama. Do čega li je to, mudri Evlijo?
      Nacionalizam je maligna bolest društva koja uzrokuje moralno-duhovni i materijalni slom zajednice.
      https://www.youtube.com/watch?v=XX3QEt7p6JU

Comment

halidbinvelid.jpg

kazi im halid bin valide__evliji za hatar________________(nece shvatit)___kazi im___Doista veceg pijanca i ljubavnika nije bilo u mom plemenu od mene niti je odbojno bilo halidu da snagu izmeri a i rijec mi je bila ukras___pa htede allah da me smiri__i milost mi darova i srce ocisti___________i mir mi rece da sirim i ja pristadoh pa ko ne prihvati mir________dohvati ga rat i rat za mir se naredi_____________

evlija____da bi allah ukazao na one koji doista rat zele i da ih kazni zbor ratnih igara i da borce za mir uzdigne i nagradi___ne za junastva njihova nego za plac dusa njihovih jer havine sinove umorise a umrti su mogli i sami___

Comment

Originally posted by BIJELERUZE View Post
          [ATTACH=CONFIG]18342[/ATTACH]

kazi im halid bin valide__evliji za hatar________________(nece shvatit)___kazi im___Doista veceg pijanca i ljubavnika nije bilo u mom plemenu od mene niti je odbojno bilo halidu da snagu izmeri a i rijec mi je bila ukras___pa htede allah da me smiri__i milost mi darova i srce ocisti___________i mir mi rece da sirim i ja pristadoh pa ko ne prihvati mir________dohvati ga rat i rat za mir se naredi_____________

evlija____da bi allah ukazao na one koji doista rat zele i da ih kazni zbor ratnih igara i da borce za mir uzdigne i nagradi___ne za junastva njihova nego za plac dusa njihovih jer havine sinove umorise a umrti su mogli i sami___
          Nešto nije u redu sa mnom!

Počeo sam da uživam čitajući RUŽU!

G r u n f
          J e
          ​T i t o !

XY also!

Comment

sta_je_drzavna_tajna_u_srbiji_2012_godine.jpg

nek uzde saradnik_____(kodno ime lepa brena)____dali su svi dobili milione ___da__slobodna si__dali mogu nesto da pitam___izvoli_ZASTO NISTE SPRECILI RAT________dva su razloga da se oslobodimo moskve__i da nikogovicima podjelimo milione da bi licilo na kapitalizam____a ja sam bila placena da te vetrove donesem__________________________________________D A

Comment

images (6).jpg

i uvjek se vratim domu svome__a koliko sam dvoraca vidio i vladara mudrih susreo __kao da ih vidim i njih i njihove dvorce zdrobljene i razasute kao prasina po po ovim dinama__i koliko sam ljubavi imao a ovaj je moj dom moja vecita ljubav__i koliko sam zelja imao koje se nisu ostvarile ali su dozivjele svoje vaskrsnuce u ovoj pustinji i kao na te moje zelje vidim po horizontima da trepcu__i kazuju mi ovo smo mi tvoje puste zelje___doista je zivot prolazan i kratak_________ma koliko jednom starcu se cinio neopisivo dug___

Comment

images (7).jpg

covek borac dobije mnogo bitki mnoge i izgubi__jednu bitku jos nije dobijo kako pobediti zade __sihirzade__borba je kruta nemilosrdna dva znojava muskrarca se gledaju u oci gledaju da jedan drugom doskoce __u borbi sa zenom misice ne pomazu krhka je slaba zena za borbu misicama__bog joj je dao najsnaznije oruzje___da opcini omadjija i najljuceg ratniga___da ga smiri i razoruza da klekne pred njome i bogu se pomoli_______mnoge pobedih pred sihirzadom izgubih___i neka sam neka je allah milostiv prema meni ratniku sto mac mi pade kad seherzada ustade i zaplesa i i carolija oko mene nastade_________

Comment

images (8).jpg
                  evlija____-na stolu je hrpa novca dosta zlatnika ima i dragog kamenja ,bisera platinastih prstenja skupih sahata,okruzen sam dragocenim platnima kineskim vazama mekanim cilimima rucak je postavljen u skupum porcelanu muzika je odabrana i tiha,sobarica prijatna i na usluzi imam svega mogu da sebi priustim sve ali mi je pogled cvrst i gleda u daljinu.sve sam probao i video iskusio i dozivio nisam jos sedeo za stolom sa jednim covjekom___PRIJATELJEM.

Comment

U Norveskoj i dalje nemiri:
                    https://www.klix.ba/vijesti/svijet/p...jeca/170329119
                    послиjе Тита
                    пливадон

Comment

Ucenjak i Dzumert________
                      -Allah ti je dao kao zadovoljstvo da dijelis,kada izdelis sve sta ces onda dijelit__
                      -Kada podijelim sve preostacemi da dijelim selame ljudima_____
                      -I kada podijelis selame staces dijelit______
                      -Zapodijelitit uvijek ima djelit cu posjete zijaretiti cu ljude___
                      -Kada te crna zemlja prekrije sta ces onda podijelit__
                      -kraj mezara cu rec da se ruzicnjak zasadi pa cu ruze dijelit___

Comment

prosto za nepoverovat___na suhoparnom i shupljom bliskomi istoku gdje osim jarkog sunca nema nista od znacaja za mene __osim blestavila koje mi para oci___i sithih intriga dostojnih mahalusama___jedini akter koji igra za mene je maleni suplji bezvezni dosadni izrael____neverovatno____mogu da ga jednim udarcem sape unistim____ali kako kad jedini igra za mene__na bliskom istoku____ostali se nesto ko brkate zene cas svadjaju cas ljube cas namiguju cas vole cas mrzecas saradjuju cas ne_____pih_

Comment

naredjuje se_________muminima i muslimanima_____da se ostave corava posla___svaki mora stekmut 10 miliona evra kesa ili robe____kako zna i ume sve mu je halal dozvoljeno___vodeci naravno brigu samo o higijeni______

Comment

maljik selman__predsednice trump____ja mogu da cekam jos hiljadu godina_______dok ne posaljete emisare kod mene____________samo ce te da setate____uzaludno

Comment

kuca mi je na periferiji grada___imam dvije zene jedna je malo frljava druga ima malo kracu nogu_______ali zato imam cetiri zdrave kamile s kojima opskbljujem djecu ___cetiri lijepe cerke__trgovija mi ide dobro svasta nesto natovarim na kamile i prodam po seheru a odem i dalje niz vilajet_____ne pijem mazala___osim nekad krisom probam kad samo meleci vide__pusim al ne mnogo___sallat obavim kad cujem ezan drugacije ne____desi se i na dzumu da odem__________kazu da se po tigrisu ratuje_____daleko tigris_______________pratim im selam ponekad od srca____ja jedino ponekad ratujem sa ono dvoje kamilinih mladuncadi zivahna_________dobro mi ide poso a i zene me slusaju kad je dobra zarada drugacije ne______kazu nekom rat nekom brat_____________razveselio se stari svat.

Comment

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Working...
                              X