Obavijest

Collapse
No announcement yet.

abu nafta

Collapse
Istaknuta tema
X
X
  • Filter
  • Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts

hvala posebno sam radostan jer su dans bijele ruze pored kavazovica

Comment

ko su ljudi gori od arapa jevreja budista I ostalih hicmeta abu nafta___________kazi ti meni da znam ako si jaran

abu nafta(_____to su oni ljudi koji glume muslimane____a zabili bi se krscanima I jevrejima u guzicu samo da ih ovi sta god pohvale

Comment

irfanbeg________ko si ti nesreco__________BOEING ja sam boeing________i sta ti radis______hairsuze___________________NISTA_______ _kazujem zakon______dur odavde i ti i tvoj zakon___ovdje vazi irfanbegov zakon_________bez dinara ne ulazi u duchan________ili ces dobit po turu_________________a sta kaze tvoj zakon_____________________________________________ _NI DJETE SE NE ODVOJI OD MAJKE A DA KRV I VODA NE POTEKNU

Comment

irfanbeg-moja zena jednom prilikom procitala u musafu da treba dati allahu kurban i da do njega ne stize meso itd dalje nego blagonaklonost itd_____i rekoh hajde daj kurban allahu__i dadne ona i prodje mesec dva allah joj nije ispunio zelju____________rekoh zeno cija je ova zemlja i mjesec rece allahovi a nebesa i zvijezde__rece allahovi______zeno rekoh pa tom logikom su i sve ovce allahove kako ces ti dati nesto nekome sto je zapravo njegovo______osta zena malo zbunjena a ja se dohvatih silteta da me ne pogodi dopola oguljen krompir_____Tesko je naci nesto sto nije allahovo da mu se da zrtvovati da bi ti ispunio zelje____

Comment

abu nafta koliko imas zlatnika_____(ni sam neznam)_______a gdje ih cuvas_________________(u shiltat)_________pa sto ne trosis_____(pih budalo jedna raskutniku__cuvam ih za grob pa kad naidje neki drugi arap da ih nadje)___ti si abu nafta car__

Comment

Unconfigured Ad Widget

Collapse
            Working...
            X