Obavijest

Collapse
No announcement yet.

Groblje za kućne ljubimce

Collapse
X
  • Filter
  • Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts

• Groblje za kućne ljubimce

Od iduće godine biće izgrađeno groblje za kućne ljubimce u Beogradu. Šta mislite o tome, da li je to potrebno da bude u svakom gradu? Gdje se inače može ukopati životinja...

Zar to i do sad nije postojalo?
    Nemam pojma,mislila sam da to već imaju,bar glavni gradovi ovih državica oko nas,a i naš glavni grad
    Što se mene tiče,sigurno da vlasnici životinja imaju potrebu za tim jer smo svjedoci da u mnogim porodicama ljubimci zauzimaju vrlo važnu ulogu.Mnogi mladi bračni parovi radije nabave kuče,nego što misle imati dijete,pa zato je i potreba za grobljem kućnih ljubimaca sve veća.
    Možda će biti i ljepših vremena,ali ovo je naše.

Comment

To bi mogao biti i dobar biznis ne znam kako je to zakonski regulisano, ali ljudi danas imaju kućnih ljubimaca više nego ikad.

Comment

Dok nam istovremeno natalitet opada...

Comment

Valjda se lakše riješiti psa nego djeteta. A u situaciji kakva je danas hrabrost je imati potomke.

Comment

Ako nemamo hrabrosti za potomke,šta onda očekujemo od budućnosti?

Comment

Ima ja mislim horor Groblje kucnih ljubimaca to je ujedno i odgovor.

Comment

Originally posted by almond eyes View Post
                Ako nemamo hrabrosti za potomke,šta onda očekujemo od budućnosti?
                Ima se hrabrosti, ali omladina pravi dejtove onlajn umjesto uživo.

Cyber sex, alaselamet. Pa onda muško na muško, gluho bilo...

Samo uživo i u kost. I eto djece kolko hoćeš.
                Biti ljevičar u mladosti, stvar je hrabrosti. Biti ljevičar u starosti, stvar je gluposti.

Comment

Neki dan nešto čitam na netu i ide rečenica,nevažna jedna tema,dakle kaže jedna djevojka "...moj virtuelni sin..." I sad mi se te riječi vrte po glavi.
                  Zašto je toliko teško pokušati isplanirati život koji uključuje i djecu?Jesmo li postali toliko sebični ili je u pitanju lijenost ili nešto treće?

Comment

Da se ne lažemo Mali broj ljudi se odlucuje uopšte za brak a kamoli za djecu. To je činjenica.

Comment

Prije 7 mjeseci me je napustio najbolji prijatelj. Veterinar mi je poturio pod nos "meny" sa izborom zadnjeg oprostaja od 100 do par hiljada eurica. Za sto pojma nemas sta ce sa njegovim tijelom a kako se cifra penje moze ga ispratiti i pleh muzika u njegovo grobno mjesto sa spomenikom. Postoji i jedna bizarna stvar a to je da ti ga vrate prepariranog. Odabrah opciju spaljivanje bez da mi daju urnu sa pepelom. Nedostaje mi svaki dan ali ta urna ga ne moze zamijeniti. Idiotska ideja o prepariranom ljubimcu me je samo iznervirala a da mi je neko prije pricao da i to moze ne bih mu povjerovao.
                      послиjе Тита
                      пливадон

Comment

Originally posted by Jaha View Post
                        Valjda se lakše riješiti psa nego djeteta. A u situaciji kakva je danas hrabrost je imati potomke.
                        Treba realno sagledati stvari,lijepo je imati potomke ali u vrijeme kada većina nema niti posao, niti dom, a dijete mora od nečega živjeti...Ništa bolje nije ni sa kućnim ljubimcima,i o njima se neko mora brinuti,mnogima su poput člana porodice,pa i oni moraju jesti,ići na ljekarske preglede, a onda kad nam uginu ne možemo ih tek tako odbaciti.

Comment

Originally posted by almond eyes View Post
                          Neki dan nešto čitam na netu i ide rečenica,nevažna jedna tema,dakle kaže jedna djevojka "...moj virtuelni sin..." I sad mi se te riječi vrte po glavi.
                          Zašto je toliko teško pokušati isplanirati život koji uključuje i djecu?Jesmo li postali toliko sebični ili je u pitanju lijenost ili nešto treće?
                          Ništa se ne može planirati,jer ništa nikad nije sigurno.Svaka normalna osoba bi trebala imati u podsvijesti barem kako bi život trebao izgledati i da to svakako uključuje i djecu.Ne mislim da je iko toliko sebičan da ne razmišlja o tome,ali opet svega u Božijoj bašti...

Comment

Nedavno sam čuo priču o hotelu za pse u Sarajevo, 30KM dan nekad toliko bila soba u banana city za jednu noc na heci. I navodno dobro ide i taj posao. A bas je zanimljivo šta sada rade sa kucnim ljubimcima koji umru šta se desi sa njima ?

Comment

Working...
                            X