Obavijest

Collapse
No announcement yet.

Gdje se u Sarajevu dobro jede ?

Collapse
Istaknuta tema
X
X
  • Filter
  • Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts

• Gdje se u Sarajevu dobro jede ?

Dolaze mi gosti, želim ih odvesti na neku lijepu večeru, pa me interesuje mjesto odnosno restoran gdje je dobra klopa?

Originally posted by Jaha View Post
    Dolaze mi gosti, želim ih odvesti na neku lijepu večeru, pa me interesuje mjesto odnosno restoran gdje je dobra klopa?
    Pikolo mondo, nije mozda najbolji ali ja sve kako treba i neces se obrukati.

Comment

Mislio sam više na neku poslovnu večeru, ali mislim da i Pikolo mondo može proći. A bas to ne želim se obrukati i da steknu neku pogrešnu sliku o Sarajevu.

Comment

Proljetos me pozvase da proslavimo zavrsen posao i stvarno sam bio impresioniran. ambijent i usluga za desetku.
        Restoran Tilava u Tilavi.
        послиjе Тита
        пливадон

Comment

Hvala jako zanimljivo mi ovo izgleda.

Comment

Zavisi od novčanika... ako hoćeš neki restoran izbor je veliki

Imaš Kulu u Semizovcu, na Čaršiji imaš bruku restorana...probereš k'o sebi

Comment

Originally posted by PeroZdero View Post
              Zavisi od novčanika... ako hoćeš neki restoran izbor je veliki

Imaš Kulu u Semizovcu, na Čaršiji imaš bruku restorana...probereš k'o sebi
              Kulo u Semizburgu, kolega me podsjeti odlicna klopa, ja se ozenio tamo

Comment

Originally posted by Jaha View Post
                Cakum pakum, ulica Kaptol 10, mali restoran sa odličnom hranom, pristupačnim cijenama, dobrim vinom, i najboljom "šljivom" koju ćete probati, a domaćini prava raja

Comment

O, konačno tema za dobru recenziju, pa da pokušam kao neko ko voli i kuhati, a voli i pojesti fin obrok:

Restoran Four Seasons na terasi tržnog centra Alta je odličan. Porcija odlične ribe, brancina, uz fino spremljen rižoto i juhu od vrganja košta 30 maraka. Jeste malo skuplje, ali za izvesti nekoga na dostojan obrok ..pa, može se barem jednom u pola godine...

Doručak je nešto jeftiniji, i može se provesti fino jutro uz hranu za 12- 15 KM. Prave ubjedljivo najbolji cappuccino i imaju odlično osoblje i ambijent. Preporučujem.

Nacionalni restoran- aščinica Sedef u Ferhadiji, u prolazu. Tu definitivno možete za pristupačnu sumu da se najedete iz duše, prave domaće bosanske kuhinje. Probao sam sitni ćevap, gulaš, klepe i pitu.Sve od pobrojanog, a posebno sitni ćevap, su za ocjenu 5. Ponesite 10 KM, najedite se i popijte finu bosansku kafu.

Restoran-caffee bar Preporod, jednostavan i lijep ambijent. Klepe 7 KM, više nego dobre.

Treba li još?
                  Nacionalizam je maligna bolest društva koja uzrokuje moralno-duhovni i materijalni slom zajednice.
                  https://www.youtube.com/watch?v=XX3QEt7p6JU

Comment

Hvala sad imam neki izbor. Hvala na pomoći.

Comment

Tema je bila korisna, i neka je može poslužiti da neko napise impresije iz nekog restorana gdje je bio.

Comment

Ne znam zašto nije bio podoban komentar o ovom restoranu (iz prve ruke), zato ovako:

https://sarajevo.travel/ba/sta-raditi/dveri/95

A na Trip Advisoru imate stotine komentara.

G r u n f
                        J e
                        ​T i t o !

XY also!

Comment

Working...
                        X