Obavijest

Collapse
No announcement yet.

Prva ljubav

Collapse
X
  • Filter
  • Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts

Originally posted by plivadon View Post
    Mozemo li pogadjati koju je pjesmu posvetio tebi?
    ti si jedina od svih_____

Comment

Originally posted by producent View Post
      Nemoj da bi rekla da lagim ....
      Na Buni,jednom prilikom,proasikovah malo sa Hankom ....

..bio sam ja krsan,vidjen momak ...
      Hanka je bila ters kada je pjevala u Domu Milicije...

Comment

ovaj dzizlo sve teme unisti_______neda covjeku ni da pokusa da se izrazi sve on baci u kantu_______tema je prva ljubav i treba reci nesto o tome________dao bih 10 konvertibilnih da nesto dzizlija kaze o svojoj prvoj ljubavi___________mora da je krajnje interesantno___

Comment

Originally posted by đizlija View Post
          Hanka je bila ters kada je pjevala u Domu Milicije...
          A sve je krenulo naopako, kad je zakasnila na Kikaša!

G r u n f
          J e
          ​T i t o !

XY also!

Comment

Nisam siguran da li ljudi pricaju o prvim ljubavima ili prvim zaljubljenostima?! Ima u tim vezama i ljubavi vjerojatno. Za moju prvu nisam ni siguran koja je, pretpostavljam da je jedna iz osnovne skole. Ali nisam vise ni siguran. Bas danas dok sam guzao u koloni i guzvi u gradu prodje pjeske moja prva službena "ljubav". Mislio sam se u toj sekundi da li da joj se javim. Imao sam kačket, naočale te dugo sam neobrijan. Dok bi me skontala kolona bi se vec pokrenula. Nisam htio javljati se. Ali da nije ove teme ne bi se toga ni sjetio. Toliko mi znaci. Stvarno je dobra osoba ali definitivno nije za mene. Kao sto je jedna forumas tjesio drugoga kojega zna osobno na f.b.i. i rekao mu da poslije svih takvih veza i tuge mora znati da ce doci druga koja ce donjeti jos vecu radost. I stvarno je tako. Nekada mi padne na pamet neka bivsa ili neka kod koje sam ima prolaz a nisam htio ga iskoristiti. Ali ne forsiram takve misli niti ih hranim. Jer znam da je ova najbolja za mene i zato jesam uz nju. Da da bivse nisu i zato su bivse.
            Prvo su došli po komuniste,
            a ja se nisam pobunio jer nisam bio komunista.

Zatim su došli po Jevreje,
            a ja se nisam pobunio jer nisam bio Jevrejin.

Zatim su došli po sindikalce,
            a ja se nisam pobunio jer nisam bio sindikalac.

Zatim su došli po katolike,
            a ja se nisam pobunio jer sam bio protestant.

Zatim su došli po mene,
            ali tada više nikoga nije bilo da se pobuni.

Martin Niemöller

Comment

Originally posted by josip_mo View Post
              Nisam siguran da li ljudi pricaju o prvim ljubavima ili prvim zaljubljenostima?! Ima u tim vezama i ljubavi vjerojatno. Za moju prvu nisam ni siguran koja je, pretpostavljam da je jedna iz osnovne skole. Ali nisam vise ni siguran. Bas danas dok sam guzao u koloni i guzvi u gradu prodje pjeske moja prva službena "ljubav". Mislio sam se u toj sekundi da li da joj se javim. Imao sam kačket, naočale te dugo sam neobrijan. Dok bi me skontala kolona bi se vec pokrenula. Nisam htio javljati se. Ali da nije ove teme ne bi se toga ni sjetio. Toliko mi znaci. Stvarno je dobra osoba ali definitivno nije za mene. Kao sto je jedna forumas tjesio drugoga kojega zna osobno na f.b.i. i rekao mu da poslije svih takvih veza i tuge mora znati da ce doci druga koja ce donjeti jos vecu radost. I stvarno je tako. Nekada mi padne na pamet neka bivsa ili neka kod koje sam ima prolaz a nisam htio ga iskoristiti. Ali ne forsiram takve misli niti ih hranim. Jer znam da je ova najbolja za mene i zato jesam uz nju. Da da bivse nisu i zato su bivse.
              Pa,zašto ne?Može i prva biti ljubav,ne bude uvijek samo bezazlena zaljubljenost.
              A,ona prava?
              E,to je druga priča.
              Možda će biti i ljepših vremena,ali ovo je naše.

Comment

Originally posted by almond eyes View Post
                Pa,zašto ne?Može i prva biti ljubav,ne bude uvijek samo bezazlena zaljubljenost.
                A,ona prava?
                E,to je druga priča.
                nasa pcelica____kakva prava sta prava_____ljubav je kriva za sve nedace ljudske__________kada bih ja postupao hladno kao hirurg____bio bih predsednik francuske______________al me srce tamo ne nosi__

Comment

Originally posted by cheguevara View Post
                  A sve je krenulo naopako, kad je zakasnila na Kikaša!

bunda je zahebala...inače stigla

Comment

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                  Working...
                  X