Obavijest

Collapse
No announcement yet.

Sex kao rekreacija ****

Collapse
X
  • Filter
  • Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts

• Originally posted by Evita View Post
    Ovo je naucna fantastika
    vidis sve napismeno

Comment

• KRATKO I JASNO: Kako njega upoznati s vibratorom, šta raditi ako za vrijeme oralnog seksa počne da boli vilica...?

Utorak | 19.11.2013.
      Ponekad su kratki i jasni savjeti baš ono što je potrebno da bi se dobila dobitna kombinacija u seksu
      Ponekad su kratki i jasni savjeti baš ono što je potrebno da bi se dobila dobitna kombinacija u seksu.

1. Kako najlakše isprobati pozu 69?
      Legnite na njega ili oboje budite na boku.

2. Kako u predigru uvesti malo žestine?
      Držite mu ruke dok ga ljubite ili ga čupajte za kosu - koliko jako, prepuštamo vama na izbor!

3. Kada žena želi da bude gore, koja će od poza njemu biti najprivlačnija?
      Ili ga zajašite poput prave kaubojke ili se sagnite skroz unazad. Garantujemo da će uživati u pogledu!

4. Koji je seksi način da žena masturbira pred njim?
      Prigušite svjetla, čučnite uz uzglavlje kreveta i lagano se dirajte.

5. Kako da njega upoznam s vibratorom?
      Upalite ga na laganu brzinu i nježno mu masirajte međicu, sigurno će mu odgovarati!

6. Koji je savjet za ženu koja želi da isproba analni seks?
      Neka prvo krene s prstima dok se malo ne opustite. I obavezno koristite puno lubrikanta!

7. Koju hranu donijeti u spavaću sobu?
      Šlag i čokolada su uvijek dobra ideja. Namažite se gdje god želite da osjetite njegov jezik.

8. Šta žena da radi s rukama za vrijeme seksa?
      Neka mu masira testise, to će ga zasigurno dovesti do ludila!

9. Koja je najzgodnija poza za seks tokom tuširanja?

Žena jednostavno okrene leđa muškarcu i nagne se ka naprijed držeći se za nešto kako se ne bi okliznuli!

10. Šta raditi ako poslije nekoliko minuta oralnog seksa počne da boli vilica?
      Žena ne mora sve vrijeme da ga drži u ustima. neka ga povremeno izvadi i liže kao da je sladoled koji se topi!

(

Comment

• ZAVIRITE U NJEN/NJEGOV MOZAK: Šta žene i muškarci govore, a šta stvarno misle …

Opće je poznato da ponekad i muškarci i žene govore jedno, a misle nešto sasvim drugo. Da li su muškarci kompiliciraniji od žena ili je obratno. Pročitajte što muškarci, a što žene zapravo misle kad nešto kažu, u zanimljivom članku kojeg je pripremio metro.
        ‘Ma, nemam nikog trenutno.’
        On misli: Imam curu, ali ti si tako zgodna..
        Ona misli: Nisam u vezi već tri godine, i nemam nikoga u planu..
        ‘Zbilja bi se trebali češće družiti!’
        On misli: Pozvao bih ju van, ali bojim se da me ne odbije..
        Ona misli: Razmišljala sam o tome proteklih mjesec dana i već je bilo vrijeme da me pozove van.
        ‘Nazvat ću te..’
        On misli: Možda te nazovem, a možda i ne u sljedećih par mjeseci..
        Ona misli: Nazovem te čim stignem kući.
        ‘Trenutno nisam raspoložen/a za vezu..’
        On misli: Samo da te odvedem u krevet!
        Ona misli: Lažem..
        ‘Hoćemo zajedno platiti račun?’
        On misli: Ne sviđaš mi se.
        Ona misli: Ne želim da misli da sam jako bogata.
        ‘Ajmo ne žuriti..’
        On misli: Još nisam siguran da li bi htio vezu..
        Ona misli: Još moram razmisliti da li su mu račun u banci i posao dovoljno dobri..
        On/ona mi djeluje kao da ste jako dobri prijatelji’
        On misli: Jeste se ikad?
        Ona misli: Morat ću se potruditi da se glupača makne od njega..
        ‘Nema problema..’
        On misli: Daj me pusti, razmišljam o utakmici
        Ona misli: Ooo da, imamo problem. I debil si ako to ne vidiš..
        ‘Super ti je prijatelj/ica!’
        On misli: Da nisam s tobom, bio bi s njom..
        Ona misli: Bolje se sredi ili ću te ostaviti zbog tvog prijatelja.
        ‘Odmah si se svidio mojim prijateljima/icama!’
        On misli: Možda si se i ti meni svidjela..
        Ona misli: Vrijeme je da upoznaš starce!

Comment

• Meni bas smijesno

KAKO LJUBAV MOŽE DA BOLI: Djevac od 200 kila poslao djevojku na hitnu tokom prvog seksa

Subota | 21.12.2013.
          Prvi seks 21-godišnjeg Gregga pokazao je da ljubav može satrati. Zidovi se nisu tresli, oni su se doslovno razbili. No priča ima sretan kraj
          Prvi seks 21-godišnjeg Gregga pokazao je da ljubav može satrati. Zidovi se nisu tresli, oni su se doslovno razbili. No priča ima sretan kraj...

Ljubav može satrati čovjeka, a Gregg Casarona ima najbolji dokaz za tu tvrdnju. Imao je 21 godinu i 200 kilograma kada se spremao izgubiti nevinost sa svojom djevojkom, tada 22-godišnjom Jen Gerakaris. Tijekom njihovog prvog spolnog odnosa zidovi se nisu samo tresli - oni su se doslovno razbili, piše NY Post.

Nakon mjesec dana veze Jen je odlučila napraviti prvi potez, kada se već Greg nije odlučio na njega. Znala je da je djevac, ali nije ju bilo briga. Kada su se stvari počele zahuktavati, Greg je sa svojih 200 kilograma završio na jedva 50 kilograma teškoj Jen, a nekoliko trenutaka kasnije njezina je glava probila zid.

"Moja prva rekacija bila je: Ubio sam je", ispričao je Gregg čiji je prvi seks opet postao aktualan jer je dio novog serijala "Seks me je posla na hitnu" čija je premijera na TLC-u zakazana za 28. prosinca.

Nakon nekoliko zastrašujućih sekundi, djevojka je polako izvukla glavu iz zida i u nevjerici pitala Gregga zašto je stao. On je naime izgledao kao da ima srčani udar pa mu je htjela popraviti raspoloženje.

Potreseni Gregg inzistirao je na odlasku na hitnu jer su Jen počeli mučiti vrtoglavica i mučnine. U bolnici su joj dijagnosticirali potres mozga.

Iako su se u tim trenucima sramili liječnicima i sestrama reći što se dogodilo u njihovom krevetu, sada su priču odlučili podijeliti na nacionalnoj televiziji.

Priznali su da su nakon rušenja kuće postali oprezniji u pozicioniranju tijekom seksa. U početku je bilo puno jastuka, a zidu se nisu približavali. Nakon zajedničkog odlaska na hitnu ostali su u vezi iduće četiri godine, a danas su dobri prijatelji.

Danas 28-godišnji Casarona pao je na 100 kilograma, a neobična priča bivšeg para i danas je dobra anegdota koju rado pričaju prijateljima. Ipak, postoji netko tko priču ne zna - njihovi roditelji. Dvojac se nada da će ih možda, nekim čudom, zaobići i ovaj put.

Comment

• De to u kratkim crticama,men' se ne da citati,dugacko dibidus.
            "Smijem ja sve sto dolikuje covjeku
            Ko smije vise od toga nije covjek."

Comment

• Originally posted by Aguarupella View Post
              De to u kratkim crticama,men' se ne da citati,dugacko dibidus.
              cura probuila glavom zid, doduše američki od rigipsa.

Comment

• Originally posted by đizlija View Post
                cura probuila glavom zid, doduše američki od rigipsa.
                Jeli se od tog gipsa prave regips plate,mislim americkog.

Comment

Jeli se od tog gipsa prave regips plate,mislim americkog.
                  gips između dva jača kartona, jarane neka ona rokne ciglanski zid

Comment

gips između dva jača kartona, jarane neka ona rokne ciglanski zid
                    Bolje zvucni.

Comment

Bolje zvucni.
                      ne podnosim miris nagorjele gume

Comment

ne podnosim miris nagorjele gume
                        Jeli bas moras da podnosis?

Comment

Jeli bas moras da podnosis?
                          smanjim brzinu i ne nagorijeva

Comment

• Comment

• Muškarci na koje ne biste trebali gubiti vrijeme

Navodimo vam spisak muškaraca na koje ne biste trebali gubiti vrijeme, te one koje biste trebali potražiti.
                              1. Muškarac kojeg ste već jednom ostavili ili je otišao. Nemojte ponavljati pogrešku.2. Ženskaroše. Ako primijetite da za vrijeme večere odmjerava sve cure oko sebe znači da mu niste dovoljno zanimljivi.3. Ako primijetite da vam laže sitnice, sigurno je sposoban i na veće laži. Npr. da je oženjen ili sl.4. Muškarca koji je toliko zaljubljen u sebe da će vam tokom večeri nekoliko puta naglasiti kako ste prava sretnica što je pokraj vas.5. Prezauzete tipove. Ako vaš dečko otkazuje svaki drugi spoj zbog nečega važnijeg, vrijeme je da potražite nekoga kome ćete biti vrlo bitne.Tražite ovakve:1. Pune razumijevanja. On neće piće donijeti samo vama, nego i vašem mlađem bratu kojeg ste poveli na utakmicu.2. Žurne. Uvijek će se potruditi doći na vrijeme i biti tu ako ga nešto pitate ili zatrebate.3. Karijerno usmjerene, ali ne opsjednute karijerom. Pristojno živi, ali ne radi toliko da ste se već počeli pitati je li se možda preselio u drugu državu.4. Duhovno kompatibilne.5. Prigodno odjevene. Ne trebate izbjegavati muškarca koji ima 30 tetovaža i hoda uokolo u potkošulji, ali razmislite o njemu ako takav ide na upoznavanje s vašim roditeljima.6. One koji nisu oženjeni za neki sport.7. Pozitivnog stava o životu, onog koji nije pesimist ili cinik. U protivnom će vam svako malo pokvariti raspoloženje.

Comment

• Pet razloga za seks

1. Muči vas glavobolja? Grčevi? Rješenje za sve vaše probleme je seks, i to dobar. Tokom orgazma otpušta se oksitocin, hemikalija koja potiče lučenje endorfin, a on pak, osim što popravlja raspoloženje, umanjuje bol.2. Stiže sezona gripe, pa je potrebno ojačati imunitet. Umjesto multivitamina probajte sa seksom. Studija sveučilišta Wilkes pokazala je da spolni odnosi jednom ili dva puta sedmično mogu značajno ojačati imunitet.
                                3. Imate neredovite menstrualne cikluse? Rješenje za ovaj problem je redovan seks, bar ako je vjerovati stručnjacima sa sveučilišta Columbia i Stanford.
                                4. Muče vas bore? Jedna studija je pokazala da ljudi koji se seksaju četiri puta sedmično izgledaju čak 10 godina mlađe.
                                5. Veza vam je u krizi? Istraživanja su pokazala da žene nakon orgazma imaju znatno bolje mišljenje i pozitivnije osjećaje prema svom partneru.

Comment

Working...
                                X