Obavijest

Collapse
No announcement yet.

Seks na prodaju,ovako ili onako

Collapse
X
  • Filter
  • Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts

• Re: Seks na prodaju,ovako ili onako

Originally posted by makijaveli
    Do sad bilo dzaba a od sutra u pola cijene

Sve što je džaba i jeftino nije nekog kvaliteta.........ja radije papreno platim, al' onda uživam duže vrijeme

Comment

Originally posted by sikter.ba

Sve što je džaba i jeftino nije nekog kvaliteta.........ja radije papreno platim, al' onda uživam duže vrijeme
      Cvrsto sam uvjeren da je ovdje rijec o kvalitetnim cipelama.

Comment

Originally posted by kassel
        Originally posted by sikter.ba

Cvrsto sam uvjeren da je ovdje rijec o kvalitetnim cipelama.

Naravno, koža je u pitanju

Comment

Ove teme su me toliko napalile .Da moram nesto ubost ili ako nista Desanka Sakic

Comment

• Samo da ne otvaram ponovo ovu temu
            Možda će biti i ljepših vremena,ali ovo je naše.

Comment

• U slobodnoj bosni o nekom nocnom clubu orlando___zarvorili covjeku club "elitan"kazu_____klijantela punog dzepa_______tesko je znat razloge__sta to ljidi imaju protiv sexa tolko na balkanu-_nije mi jasno______________znam to je zbog onih vremena tamnog vilajeta__kad si moro biti gazija nad gazija da dobijes onu stvar______danas___je dovoljno da imas piljaru u chosku_______il katedru__

Comment

• Jednostavno nije legalno, i dokle god je tako, zatvarat će ih ...

Comment

• Originally posted by invisigoth View Post
                  Jednostavno nije legalno, i dokle god je tako, zatvarat će ih ...
                  Da je kakva drzava otvarala bi javne kuce kao i javne kuhinje da i narod sta kara a ne da bude samo karan.
                  послиjе Тита
                  пливадон

Comment

• Sve što se otvori,otvori se za potrebe,a što se zatvori,zatvori se po potrebi.
                    Možda će biti i ljepših vremena,ali ovo je naše.

Comment

• hocemo ravnopravnu trzisnu utrku__pretpostavka dodje neki mocni diktator i tipa adolfa__i zatvori za dve nedelje svesto ne valja za zdravlje__

Comment

• Originally posted by plivadon View Post

Da je kakva drzava otvarala bi javne kuce kao i javne kuhinje da i narod sta kara a ne da bude samo karan.
                        Ne jede pitu onaj ko ima brašno, već onaj koji je naviko.

Dakle, ko je naviko karat, karaće uvijek, ko je naviko bit karan... zna se.
                        Biti ljevičar u mladosti, stvar je hrabrosti. Biti ljevičar u starosti, stvar je gluposti.

Comment

• Originally posted by Osman View Post

Ne jede pitu onaj ko ima brašno, već onaj koji je naviko.

Dakle, ko je naviko karat, karaće uvijek, ko je naviko bit karan... zna se.
                          Ali potpuna istina!

Aferim!

G r u n f
                          J e
                          ​T i t o !

XY also!

Comment

Working...
                          X