Obavijest

Collapse
No announcement yet.

Stranka za Bosnu i Hercegovinu

Collapse
X
  • Filter
  • Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts

• Stranka za Bosnu i Hercegovinu

Stranka za Bosnu i Hercegovinu se pojačala na zadovoljstvo građana i patriota jedine nam domovine Bosne i Hercegovine. Mislim da je Suad Kurtčehajić izvrsno pojačanje. Čovjek koji pravo što se kaže ima u malom prstu. Obavlja funkciju predsjednika "Foruma bošnjačkih intelektualaca" Mislim da će veći doprinos z Bosnu dati kao aktivni političar.
    Evo kraće biografije;
    Doc. Dr. Suad Kurtćehajić rođen je 28.08.1962. godine u Bijelom Polju. Osnovnu školu i gimnaziju završio je u Rogatici. Diplomirao je na Pravnom fakultetu u Sarajevu 1987. godine.Magistrirao je 2002.godine na Fakultetu političkih nauka u Sarajevu a doktorirao 2006. godine na Pravnom fakultetu u Bihaću.U julu 2007. godine izabran je za docenta na Fakultetu političkih nauka u Sarajevu. Doc.dr. Suad Kurtćehajić je koautor sa prof. dr. Omerom Ibrahimagićem dva udžbenika sa hrestomatijom Politički sistem Bosne i Hercegovine II i III izdata 2002. I 2007. godine.
    Autor je desetak naučnih i stručnih radova koji su objavljeni u naučnim i stručnim časopisima, sedmičnim i dnevnim listovima.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/novi...ic/170222101#4

Kurtćehajić je izjavio da u političkom angažmanu želi da bude dok Bosna i Hercegovina ne uđe u "sigurnu luku", EU I NATO, kao i da želi doprinijeti prosperitetu i boljitku građana BiH, te da pogodan prostor za takvo kolektivno djelovanje vidi baš u Stranci za Bosnu i Hercegovinu. Najavio je da će postaviti pitanje održivosti jednog od dva bh. entiteta koji nosi ime samo po jednom narodu, iako su i druga dva konstitutivna.
    Simon Vizental: "Navikavanje žrtve da prihvati rezultate genocida je također genocid"

Originally posted by Yoker View Post

Stranka za Bosnu i Hercegovinu se pojačala na zadovoljstvo građana i patriota jedine nam domovine Bosne i Hercegovine. Mislim da je Suad Kurtčehajić izvrsno pojačanje. Čovjek koji pravo što se kaže ima u malom prstu. Obavlja funkciju predsjednika "Foruma bošnjačkih intelektualaca" Mislim da će veći doprinos z Bosnu dati kao aktivni političar.
    Evo kraće biografije;
    Doc. Dr. Suad Kurtćehajić rođen je 28.08.1962. godine u Bijelom Polju. Osnovnu školu i gimnaziju završio je u Rogatici. Diplomirao je na Pravnom fakultetu u Sarajevu 1987. godine.Magistrirao je 2002.godine na Fakultetu političkih nauka u Sarajevu a doktorirao 2006. godine na Pravnom fakultetu u Bihaću.U julu 2007. godine izabran je za docenta na Fakultetu političkih nauka u Sarajevu. Doc.dr. Suad Kurtćehajić je koautor sa prof. dr. Omerom Ibrahimagićem dva udžbenika sa hrestomatijom Politički sistem Bosne i Hercegovine II i III izdata 2002. I 2007. godine.
    Autor je desetak naučnih i stručnih radova koji su objavljeni u naučnim i stručnim časopisima, sedmičnim i dnevnim listovima.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/novi...ic/170222101#4
    Sve jaki tipovi iz Crne Gore! Via Rogatica! Doktorir'o u Bihaću!

G r u n f
    J e
    ​T i t o !

XY also!

Comment

Ovo bila jedna od tema zabranjena za vas... a mi bi se živi raspisali.... (zato što ima materijala do neba)
      Plivadon (07.02.2017.): "Zašto u Zebama nije bilo Srba i Hrvata"?

Comment

Originally posted by cheguevara View Post
        Sve jaki tipovi iz Crne Gore! Via Rogatica! Doktorir'o u Bihaću!

bez Nihada Alečkovića to je dim od pice

Comment

Originally posted by ummagumma View Post
          Ovo bila jedna od tema zabranjena za vas... a mi bi se živi raspisali.... (zato što ima materijala do neba)
          Ne vidim nista zeljeno ovdje iako debelo tukne na tu boju.

Znas li mozda koliko ima Iljira u toj stranci?
          послиjе Тита
          пливадон

Comment

Originally posted by plivadon View Post

otišao im najveći Iljir...Đevad Galijašević

Comment

To bi bila tema posve marginalna za vas pedale, a mi bi crkavali od šege u vezi stranke koja kao kod FahrA nema programa, nego eto "samo da budu tu nekako i da pišu saopštenja".
              To vama ništa ne znači, a nama uhar da se malo razvedrimo....

Comment

Vedrite vi sta i koliko hocete, vama sonjani vedre i oblace, u sonjanima je jedinstvo,
                dok je Kuke bice i Bakira,
                samo ako Kuku sklonite mozete o nekakvom politickom sarenilu pricati...Kuko vam gace kroji...

Comment

Hrabar čin. Stranka za Bosnu i Hercegovinu je osvježila svoje redove i namjerava ići
                  tj. nastaviti putem gdje je Hare stao.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/stra...-bih/170223053

Simon Vizental: "Navikavanje žrtve da prihvati rezultate genocida je također genocid"

Comment

Hrabar čin. Stranka za Bosnu i Hercegovinu je osvježila svoje redove i namjerava ići

Dok ne bude 30% Srba i 15% hrvata i bar 3% ostalih u toj stranci ta stranka moze napraviti cuda samo na frtalju BiH. To je Bakirov teren a znamo vec njegove demokratske metode za odrzavanje vlastitih pozicija.
                    послиjе Тита
                    пливадон

Comment

Originally posted by Titan View Post
                      Vedrite vi sta i koliko hocete, vama sonjani vedre i oblace, u sonjanima je jedinstvo,
                      dok je Kuke bice i Bakira,
                      samo ako Kuku sklonite mozete o nekakvom politickom sarenilu pricati...Kuko vam gace kroji...
                      Ti si zaduzen za Siriju,Tursku...i to.
                      Ovo su domace teme ...

Comment

Dok ne bude 30% Srba i 15% hrvata i bar 3% ostalih u toj stranci ta stranka moze napraviti cuda samo na frtalju BiH. To je Bakirov teren a znamo vec njegove demokratske metode za odrzavanje vlastitih pozicija.

I da svi sa svima imaju obavezno miješane brakove, a najviše sa srpkinjama - to je jedini dokaz ispravnog puta za veliku Srbiju.

Comment

gdje Lepi Hare stao vi nastavite

Comment

Prof.dr. Suad Kurtčehajić kao veliko pojačanje Stranke za BiH promoviše svoje kapitalno djelo:

"PRILOZI ZA POLITIČKI SISTEM BOSNE I HERCEGOVINE"

Promotori će biti skoro sve sami akademici;

Comment

Hoces da pogodim za koga ces glasovati ako budu prijevremeni izbori?
                              Prvo su došli po komuniste,
                              a ja se nisam pobunio jer nisam bio komunista.

Zatim su došli po Jevreje,
                              a ja se nisam pobunio jer nisam bio Jevrejin.

Zatim su došli po sindikalce,
                              a ja se nisam pobunio jer nisam bio sindikalac.

Zatim su došli po katolike,
                              a ja se nisam pobunio jer sam bio protestant.

Zatim su došli po mene,
                              ali tada više nikoga nije bilo da se pobuni.

Martin Niemöller

Comment

Working...
                              X