Obavijest

Collapse
No announcement yet.

Željko Komšić - "Demokratska fronta"(DF)

Collapse
X
  • Filter
  • Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts

• Željko Komšić - "Demokratska fronta"(DF)

Danas je prvi put objavljen naziv nove stranke koju je pokrenuo Željko Komšić: http://www.depo.ba/front/zovemo-se-d...li-svoju-sansu

SDP se oslobodio hipoteke/tereta da su oni "podvodači" Hrvata koji nemaju podršku hrvatskog naroda..
    Istovremeno, Komšić ima šansu da pokaže sve političke vještine i umijeće da privuče dobar dio glasačkog tijela (imao je preko 300.000 glasova, mahom Bošnjaka, za člana Predsjedništva..).

Šta mislite, ima li Željko Komšić političkog talenta i "kuveta" da značajnije promijeni stanje hrkljuša na našoj političkoj sceni?
    Plivadon (07.02.2017.): "Zašto u Zebama nije bilo Srba i Hrvata"?

Zavisi kakvu bulumentu okopi.
    Mogu ga izvuc,nepoznati,ljudi od ugleda,ciste proslosti...a taki je ostalo malo.
    Ako bude primao ove trojanske konje....mrka kapa
    Za njegov uspjeh,trebat ce pocekat bar 7-10 god.

Comment

Originally posted by ummagumma View Post
      Danas je prvi put objavljen naziv nove stranke koju je pokrenuo Željko Komšić: http://www.depo.ba/front/zovemo-se-d...li-svoju-sansu

SDP se oslobodio hipoteke/tereta da su oni "podvodači" Hrvata koji nemaju podršku hrvatskog naroda..
      Istovremeno, Komšić ima šansu da pokaže sve političke vještine i umijeće da privuče dobar dio glasačkog tijela (imao je preko 300.000 glasova, mahom Bošnjaka, za člana Predsjedništva..).

Šta mislite, ima li Željko Komšić političkog talenta i "kuveta" da značajnije promijeni stanje hrkljuša na našoj političkoj sceni?
      Od tih 300 hiljada glasova sada ce se pokazati koliko ih je bilo stvarno za Komsica i BiH a koliko protiv Hrvata.
      Ako nema uz sebe sposobne savjetnike bolje da otvori trafiku.
      послиjе Тита
      пливадон

Comment

Kako niko ne spominje program... društvu treba nova orjentacija, nova platforma, a ne stare podjele s novim, "nepotrošenim" političarima...

Comment

Ukoliko se izborni zakon dovede u red i eliminiše se mogućnost nematenja bošnjačke volje Hrvatima - Željko neće dobiti ni 10% glasova koje je dobio dok su Bošnjaci Hrvatima otimali člana Predsjedništva. Ukoliko se otimačina nastavi - SDP će ići sa "svojim Hrvatom" kandidatom... a to bi Hrvatima dalo šansu jer će bošnjački glasovi za hrvatskog člana podijeliti i rasuti na nekoliko kandidata. Mogao bi Željko sa svojim Frontom odraditi i nešto za Hrvate.
          ... so good in waterpolo.

Comment

On je nešto poput mene,OBOJENA PTICA.
            Ne znam koje će ga jato prepoznati.
            Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

Comment

Originally posted by OBOJENA PTICA View Post
              On je nešto poput mene,OBOJENA PTICA.
              Ne znam koje će ga jato prepoznati.
              Nije tebe odalo sareno perje vec cvrkut
              послиjе Тита
              пливадон

Comment

Originally posted by ummagumma View Post
                Kako niko ne spominje program... društvu treba nova orjentacija, nova platforma, a ne stare podjele s novim, "nepotrošenim" političarima...
                Programi svih stranaka su k'o preko indiga. Dovoljno je sto je obecavao stati u kraj tajkunizaciji i kriminalu. Ako to odradi sve je uradio.
                послиjе Тита
                пливадон

Comment

Jos jedna komunisticka stranka. Uzas
                  Mi Bošnjaci njekad slavni narod sad jedva da smo živi nas samo kao očenutu glavu od stabla slavjanskog gledaju priatelji naukah i žale nas.... Vrime je da se i probudimo od dugovične nemarnosti; dajte pehar, te carpite iz studenca pomnje mudrost, i nauk; nastojte da najpred naša serca očistimo od predsudah, fatajmo za knjige i časopise, vidimo što su drugi uradili, te i mi ista sredstva poprimimo, da naš narod prosti iz tminah neznanstva na svitlost isitne izvedmo...“

Comment

Šta fali komunistima, nemoj da vam Titana za vrat svežem.. Išli biste svake godine u Jablanicu proslavljati bitku na Neretvi sa Željkom.

Nemojte da ste nakraj srca...

Comment

Hrvati preziru Komšića, Srbi ne vole Komšića.

Na prenapučenoj bošnjačkoj političkoj sceni djelovaće još jedna bošnjačka stranka.

Comment

Originally posted by leonid View Post

Na prenapučenoj bošnjačkoj političkoj sceni djelovaće još jedna bošnjačka stranka.
                        Njgova baza je Incijativa 1.mart (zbjegovi)
                        Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

Comment

Komunisti nista dobro nisu donjeli nikome, i sad opet. Jadni zatucani narod samo trci za takvima. Na kraju ce bit
                          Mi Bošnjaci njekad slavni narod sad jedva da smo živi nas samo kao očenutu glavu od stabla slavjanskog gledaju priatelji naukah i žale nas.... Vrime je da se i probudimo od dugovične nemarnosti; dajte pehar, te carpite iz studenca pomnje mudrost, i nauk; nastojte da najpred naša serca očistimo od predsudah, fatajmo za knjige i časopise, vidimo što su drugi uradili, te i mi ista sredstva poprimimo, da naš narod prosti iz tminah neznanstva na svitlost isitne izvedmo...“

Comment

Njegova baza ne postoji. Bošnjaci nemaju nikakvog interesa da glasaju za Željka. Koliko će biti "teški" drugi Bošnjaci iz te stranke pokazaće vrijeme

Comment

Originally posted by leonid View Post

Komsic ima zlatnog ljiljana,zato ga i ne vole.
                              Skini obuću kad prelaziš Koranu, Unu ,Savu i Drinu; operi noge u rijekama; Bosna je ćilimom zastrta.- NEDŽAD IBRIŠIMOVIĆ

Comment

Working...
                              X